WALL'ART COLLECTION

“Wall’Art Collection” serisinde  modern, geometrik, minimalist, sanatsal, fotografik, tipografik… temalı özel tasarım duvar posterleri ile mekanlarınızda harika bir odak noktası yaratabilirsiniz.”Wall’Art Collection” serisinde  modern, geometrik, minimalist, sanatsal, fotografik, tipografik… temalı özel tasarım duvar posterleri ile mekanlarınızda harika bir odak noktası yaratabilirsiniz.

“Wall’Art Collection” serisinde  modern, geometrik, minimalist, sanatsal, fotografik, tipografik… temalı özel tasarım duvar posterleri ile mekanlarınızda harika bir odak noktası yaratabilirsiniz.  “Wall’Art Collection” serisinde  modern, geometrik, minimalist, sanatsal, fotografik, tipografik… temalı özel tasarım duvar posterleri ile mekanlarınızda harika bir odak noktası yaratabilirsiniz.

WALLPAPER & WALLMURAL

ÜRÜNLER & ÖLÇÜLER   |   PRODUCTS & DIMENSIONS

SEAMLESS & PATTERN

ÜRÜNLER & ÖLÇÜLER   |   PRODUCTS & DIMENSIONS

TEKNİK ÖZELLİKLER

TECHNICAL SPECIFICATIONS
01

VEKTÖREL

VECTOREL
02

RENGİ DEĞİŞTİRİLEBİLİR

COLOR CHANGEABLE
03

ÖLÇÜYE GÖRE DÜZENLENEBİLİR

FLEXIBLE MEASUREMENTS
04

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK

HIGH RESOLUTION

Tüm kullanıcıların ekranları aynı marka ve ayarlarda değildir. Bu nedenle ekranda gördüğümüz görseller ve renkler ekrandan ekrana farklılık gösterir. Renk, Doku ve Baskı Kalitesi görebilmek için numune taleplerinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KATEGORİ / CATEGORY (*)

NONWOVEN VİNİL DUVAR KAĞIDI
NONWOVEN VINYL WALLPAPER

EN x BOY / WIDTH x LENGHT (**)

400 cm. x 270 cm.
(4 PARÇA / 4 PIECES)

DOKU / TEXTURE (***)

SEDİR
(SOFT MAT)

BASKI / PRINTED (****)

DİJİTAL HP LATEX BASKI
HP LATEX INKS
Baskılar HP Latex teknolojisi ile su bazlı %100 doğa dostu, kokusuz ve sağlığa zararsız mürekkepleri ile yapılmaktadır. Latex mürekkep ile daha sağlıklı baskılar; özel havalandırma gerektirmez; tehlike uyarı etiketleri, tehlikeli hava kirleticiler ve nikel içermez. Bebek odaları dahil tüm yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabilir. Yüksek standartları karşılayın; HP Latex Mürekkepler UL ECOLOGO®, UL GREENGUARD GOLD sertifikalıdır, baskılar AgBB kriterlerini karşılar. Uluslararası duvar kaplama standartlarıyla uyumludur.

DUVAR KAĞIDI DOKU ALTERNATİFLERİ & TEKNİK DETAYLAR

WALLPAPER TEXTURE ALTERNATIVES & TECHNICAL DETAILS

sedir

SEDİR

NONWOVEN TABANLI
SOFT / MAT
datca

DATÇA

NONWOVEN TABANLI
SOFT / MAT
patara

PATARA

NONWOVEN TABANLI
SOFT / MAT
lara

LARA

NONWOVEN TABANLI
PARLAK
fabric

SEDİR

TEKSTİL TABANLI
SOFT / MAT

Standart üretim “SEDİR” doku üzerine yapılır. Diğer doku alternatiflerini, baskı örneklerini ve ürün kataloğunu görebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

♦ Ürün siparişi verirken ürün koduna dikkat ediniz. Görselin adı ürün kodunu belirtir. ♦ (*)Ürünlerimiz Vinil esaslı olduğundan nemli bez kullanılarak silinebilir. Hava alabilen yapısı dolayasıyla duvar kağıtları nemden etkilenmez. Arka kağıt NONWOVEN tekniğiyle üretilmiştir. Uygulama işlemi sırasında yapıştırıcıyı duvara sürebilirsiniz. Duvardan özenle sökülmesi durumunda yüzeye zarar vermez. ♦ (**)Duvar kağıdının net ölçüsü 400 cm x 270 cm dir. Ürün 4 parça halinde, her iki tarafından 2’şer cm bindirme paylı olarak 104 cm x 270 cm şeritler halinde üretilir. Uygulamanın bindirmeli duvar kağıdı uygulama tekniğiyle yapılması gerekmektedir. ♦ (***)Standart üretim “SEDİR” doku üzerine yapılır. Diğer doku alternatifleri için üretim öncesinde talep edilmelidir. ♦ (****)Baskılar HP Latex teknolojisi ile su bazlı %100 doğa dostu, kokusuz ve sağlığa zararsız mürekkepleri ile yapılmaktadır. Latex mürekkep ile daha sağlıklı baskılar; özel havalandırma gerektirmez; tehlike uyarı etiketleri, tehlikeli hava kirleticiler ve nikel içermez. Bebek odaları dahil tüm yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabilir. Yüksek standartları karşılayın; HP Latex Mürekkepler UL ECOLOGO®, UL GREENGUARD GOLD sertifikalıdır, baskılar AgBB kriterlerini karşılar. Uluslararası duvar kaplama standartlarıyla uyumludur. ♦ Duvar kağıdı ölçülerinin üzerinde yer alan koltuk, lamba, tv ve insan silüeti sadece referans ölçek içindir. Ürünlerin tasarımı üzerinden baskı olmayacaktır.

♦ Please pay attention to the product code during the order process. The name of the image is also indicates the product code. ♦ (*) All our products are vinyl coated, therefore they can be easily cleaned out with a wet cloth. With it’s air permeable structure, wallpaper does not affected by humidity.The wallpapers contain NONWOVEN backing system. Thus, the adhesive can be applied directly on the wall for easy installation. Nonwovens do not cause any damage to the walls upon their removal. You can remove them completely dry, without the use of special tools or chemicals. ♦ (**) Poster wallpaper dimensions are 400 cm x 270 cm. Poster wallpapers are produced as 4 strips which are 104 cm width to allow 2 cm each for sides to apply the poster wallpaper with the overlapping  technique. The overlapping wallpaper application technique is required. ♦ (***) Standard production is made on SEDIR texture. Please check TECHICAL PROPERTY page to see other texture possibilities.♦ (****) Prints are done with HP Latex Technology. Compared to eco-solvent, solvent, or UV-curable inks, water-based HP Latex Inks offer health and environmental advantages. All of the users do not have the same screen brand and parameters. That’s why the visuals and the colours have differences depending on the secreen. Please contact us for all your requests about colour, texture and sample. There might be visual frame differences in alternative mesures or customized mesures. Production is upon visual approval. Please add your customized mesure request on the offer form.

Teklif & Sipariş Formu

Duvar kağıdı ürünlerimiz ile ilgili teklif almak için sipariş/teklif formunu doldurabilirsiniz.

Uygulama Örnekleri

Özel üretim duvar kağıdı çalışmalarımızla imza attığımız bazı projelerimiz.

Whatsapp Destek & Bilgi

Tüm sorularınız için Whatsapp Destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Export Worldwide

Fast product delivery WORLDWIDE with ARAMEX and UPS assurance.

+90 (212) 244 55 45

+90 (506) 308 60 33

info@wallmist.com